O nás

O nás

Spoločnosť AUTOSTARKO, spol. s r.o., vznikla v júli 2005 v dôsledku rozdelenia firmy STARKO, spol. s r.o., ako jedna z nástupnických firiem. História spoločnosti siaha ešte pred rok 1989, keď spoločnosť fungovala pod názvom Československé automobilové opravovne Košice, závod Moldava nad Bodvou.

V priestoroch firmy sa od jej vzniku vykonávali generálne opravy autobusov KAROSA B 731. Tieto opravy boli jediným predmetom činnosti až do roku 1991. Vtedy počas privatizácie došlo k prechodu firmy do súkromných rúk. Následne sa predmet činnosti rozšíril na vykonávanie generálnych aj bežných opráv autobusov KAROSA, ale už celého výrobného radu, ako aj na opravy a údržby vozidiel TATRA, LIAZ a AVIA.

Postupom času sa na základe neustále sa rozrastajúceho vozového parku a požiadaviek zákazníkov vyprofiloval ďalší okruh našich služieb, a to opravy a údržby nákladných vozidiel rôznych značiek a taktiež k nim prislúchajúci servis návesov a prívesov. Naša spoločnosť disponuje aj vlastným servisným vozidlom na zabezpečenie mobilných služieb zákazníkov.

Ako dôkaz kvalitnej práce za nami stoja spokojní zákazníci
a veríme, že v budúcnosti pribudne veľké množstvo ďalších.

O nás

Naši partneri